ASTROLOJİDE EVLER

Astrolojide evler ve bu evde bulunan gezegenler önemli açıklamalar içerir. Bir doğum haritasında 12 ev bulunur ve her bir ev bizim kimliğimizi ve gelişimimizi tanımladığı gibi yaşam yolculuğumuzda önemli ipuçları içerir. 

1. EV 

Yükselen burçtur. Görünüşümüzü tanımlar. Senin gördüğün ben, bedenim, dış görünüşüm, bilindiğim durum, kimliğim. Başlamak.

2. EV 

Öz değerim, kıymetim, sahip olduklarım, sahip olduğumu sandıklarım, gelirim, maddi durumum. Devam etmek.

3. EV 

İletişim şeklim, kendimi ifade ediş tarzım, komşular, kardeşler ve yakın çevre ile ilişki kurma biçimim, kısa yolculuklarım, arabam, trafikteki halim, öğrenme şeklim. Bilgi toplamak.

4. EV 

Yuvam, toprağım, kökenim, büyüdüğüm ev, annemin gebelikte yaşadıkları, geçmişim, kökenim, anayurdum, yaşlılığım, hafızam. Bilgi toplandı bu evde, depolanıp analiz edilmekte.

5. EV 

Şansım, çocuklarım, yaşama sevincim, kısmetim, verimliliğim, yaratıcılığım, eğlenme şeklim, aşkı deneyimleyişim. Üretmek.

6. EV 

Günlük yaşamım, iş ortamım, rutinim, her gün yaptığım işler, evcil hayvanlarım, sağlık problemlerim ve şifa bulduğum alanlar. Sabretmek.

7. EV 

Hayat arkadaşım, eşim, sevgilim, partnerim, iş ortağım, rakibim, karşımdaki kişi, ortak proje ve anlaşmalarım . Bu eve gelene kadar öğrendiklerimi paylaşıyorum , öğrendiklerimi öğreterek ve öğrenmeye devam ederek büyüyorum ve karşımdaki kişi aracılığıyla kendimin farklı yönlerini keşfediyorum.

8. EV 

Karşılaşacağım ölüm deneyimleri, miraslar, sigorta ve prim geliri, ortağımızın veya eşimizin parası, fantazilerim, sırlarım, derin korkularım, mahremiyetim. Kendimizle hesaplaşırız bu evde, derin dönüşümler yaşarız.

9. EV 

Akademik eğitimim, kültürel donanımım, inancım, uzak yollarım, yabancılar ve farklı kültürlerle ilgili tecrübelerim. Ufkumuz genişler veya farkındalığımız artar bu evde.

10. EV 

Kariyerim, statüm, toplumdaki yerim, topluluk önündeki halim, saygınlığım ve hayattaki önceliklerim. Olduğumuz hali topluma onaylatırız bu evde ya da şimdiye dek yaptıklarımızın yansımasını görürüz.

11. EV 

Arkadaşlarım, umutlarım, dileklerim, bir gruba ait olma ihtiyacım, hobilerim, sosyal sorumluluk projelerim, arkadaşlarımla yapmaktan keyif aldığım şeyler. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim evi:) Şimdiye kadar öğrendiklerimizi bütünün hayrı için kullanma zamanı.

12. EV 

Rüyalarım, sezgilerim, hayallerim, zindanım, bilinçaltım, uyuma şeklim, fedakarlığım, kendimin ne kadar farkında olduğumu anlama evi bu son ev, sonun bir bitiş olmadığını hatırlatır bize.

 

Satürn Burçlarda yazısına da bir göz atayım derseniz buyrun.

 

 

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.