BALIK BURCU

balık

20 Şubat – 20 Mart arası doğanlar Balık Burcudur.

BALIK BURCU NASILDIR?

Balık Burcu su grubudur ve değişken niteliktedir. Neptün gezegeni etkisi altındadırlar. Naiftirler, sezgisel ve duygusal kişilerdir. Net değildir balıkların hayatında hiç bir şey. Bir bakarsınız sizin için ölüyordur, bir bakarsınız gidivermiştir, gelir mi belli olmaz. Aşk için yaşarlar ve dramatik bakarlar yaşama, bakışları da hülyalıdır. Bu dünyada sudan çıkmış balık gibidirler bir manada, ilk yılana da sarılırlar genelde.

MİSTİK BALIK

Sislerin içinde göz kırpan bir deniz kızıdır, sahilde ay ışığında büyülü sözler söyleyen sevdiğine; iflah olmaz bir romantik veya ressamdır, şairdir, mutlaka kalbinize dokunan incelikleri mevcuttur, sonrasını bilemem..                                                                       

Büyülü, sisli, belirsiz, her an süzülecek o yaş gözlerinden ya da her an kayıp gidecek elinizden gibi öyle ürkek, öyle kararsızdır onlar.

FEDAKARLIK MI KURBAN PSİKOLOJİSİ Mİ?

Merhamet ve fedakarlık, aldanma ve aldatma ile ilgili deneyimlerle karşılaşırlar bu yaşamda. Hayal gücü, fantezi, illüzyon, rüya, sezgi Balıklarla anılan kelimelerdir. Kurban psikolojisi tehlikelidir, kaçınmaldırlar.

Ayaklar hassastır ve genellikle de güzeldir ayakları ya da bir farklılık vardır ayaklarında. Refleksoloji öğrenmek çok işlerine yarayabilir, benden söylemesi.

balık burcu

balık burcu sezgisel, naiftir.

Burçlar Severse yazıma da bir göz gezdirmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.