BOĞA BURCU

boğa

1 Nisan – 21 Mayıs arası doğanlar BOĞA Burcudur.

Boğa Burcu Nasıldır?

Boğa Burcu insanları sabırlı, inatçı, mantıklı, iradeli insanlardır. Ayakları sağlam basar yere, toprak insanıdırlar sonuçta. Çiftçi de çok çıkar Boğalardan bankacı da. Sabit gruptandırlar ve sabit fikirli de sayılabilirler. Venüs gezegeninin himayesindedirler ve bir zarafet vardır duruşlarında ya da hallerinde.

Boğalar acıkınca sinirli olurlar, benden söylemesi:) Güzel şeylere düşkünlükleri mideye düşkünlüğü de beraberinde getirir Boğalarda. Karınları tok sırtları pek ise değmeyin keyfine. Aidiyet duygusunu sever ve önemserler.

Boğa burcu mensupları değerli şeyleri severler ama daha çok şu bildik sözün ima ettiği gibidir: Ucuz şey alacak kadar zengin değilim. Kıymet bilirler, sahip oldukları eşyaları uzun yıllar keyifle kullanabilirler.

Ketumdurlar, boşboğaz değillerdir pek, sesleri güzeldir, en azından gülüşleri değişiktir. 

Doğa yürüyüşleri yapmak veya bahçe ile uğraşmak BOĞA ‘ ya iyi gelir.

Estetik zevkleri gelişmiştir Boğaların. Sanata karşı ya yetenekleri ya ilgileri vardır. Moda sektöründe bol miktarda bulunurlar zaten. Mücevherat severler.

İNATÇI BOĞA

Boğa burcu inatçılık ve kararlılığın aynı şeyler olmadığını, bazen bırakabilmenin, vazgeçebilmenin de mümkün olduğunu, kalbini katılaştırmaması gereken deneyimlerle karşılaşacaklardır bu hayatta.

Boğa

Boğaz ve boyun bölgesi hassas olduğundan korumaları önerilir. Tiroit olasıdır.

SALVADOR DALİ

Salvador Dali de bir Boğadır.

Eğer isterseniz İKİZLER Burcu yazısına da buradan ulaşabilirsiniz.

5
Sending
User Review
1.5 (2 votes)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.