HADİ GÜLÜMSE :)

Ne yapacağını bilmiyor musun? Gülümseyerek başlamaya ne dersin ? Hadi, Gülümse:)

Nazım Hikmet’ den

HADİ GÜLÜMSE:)

Zor günlerden geçiyoruz. Dünya olarak, Türkiye olarak ve birey olarak. Her birimiz endişe içindeyiz. Korkuyoruz. Üzülüyoruz. Yalnızlık içindeyiz. Yaşamlarımızda önemli dönemeçler atlattık, yara bere içinde de  olsa devam ediyoruz bir yerlerde, her ne yapıyorsak onu yapmaya usulca. Hiç bir şeyin tadı yok gibi. Ya da umutsuzluk her an esir alacak bizi gibi. Farklı yaşamlarda deneyim gören farklı kişiler de olsak, her birimiz acıdan payımıza düşeni aldık ve onu yonttuğumuz şekille baş başayız şimdi. Hadi Gülümseyelim. Hunharca gülümseyelim..

Orhan Veli’ den :                            Gülümseyelim, sokak köpeklerine , gülümseyelim kendi kendimize, gülümseyelim sevdiceğimize, ama ihmal etmeyelim, hemen şimdi ilk gördüğümüze gülümseyelim. 

Nazım Hikmet’ den

Adalet yazıyor, ona gülüyorum, der Deniz Gezmiş.                                                                                                                                                                                                                                      Koşullar ne olursa olsun, ne kadar aksi sebebimiz olursa olsun, her daim gülümseyebilmemiz dileğiyle. İşleriniz tıkırında, keyfiniz gıcırında, gülümsemeniz bol olsun:) Konuyla ilgisi olmasa da EN GÜZEL MADEN SUYU HANGİSİ YANİ? adlı yazıya da tam buradan ulaşıp bir göz gezdirebilirsiniz isterseniz.

GÜLÜMSE-BUSTER K

Buster Keaton 🙂

5
Sending
User Review
4 (2 votes)

2 Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.