İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

22 Mayıs – 21 Haziran arası doğanlar İKİZLER Burcudur.

İKİZLER BURCU NASILDIR?

Bir anları bir anlarına uymaz İkizler burcu kişisinin. Dr. Jekyllla  Mr. Hydedırlar. Ama Peter Pan’ dır aynı zamanda düşün yani. Bir öyle bir böyledir. Bir gecedir, bir gündüz. İkizler Burcu  hava grubu ve değişken bir burçtur. Merkür gezegenidir yöneticileri.

İkizler Burcu konuşkandır

Hızlı veya yüksek tonda konuşabilirler veya konuşmalarında hafif bozukluk bulunabilir bu burcun insanlarında. Zihinleri seri çalışır, eğlenceli ve sosyal insanlardır, görünürde ama kafalarının içi çok kalabalıktır işte napsınlardır. Konuşmayı, gevezelik etmeyi, şakalaşmayı severler, hazırcevaptırlar. Sosyal ve eğlenceli tiplerdir. İletişimin her türlüsünü temsil ederler. Dedikodu seveni de çıkar İkizler burcu insanlarından, hayal gücü gelişmiş bir yazar da.

İKİZLER BURCU

ikizler

Öğrenmenin, bilgi toplamanın önemli olduğunu, lakin bilgi oburluğunun kafa karışıklığına değil üretkenliğe sevk etmesi gerektiğini öğrenecekler ve dil yarası ile ilgili deneyimler yaşayacaklardır bu hayatta. Hareketli yapılarından dolayı kolay yağ tutmazlar ve de hep genç, hep çocuk kalırlar. 

İKİZLER BURCU MESLEKLERİ 

Gazeteci, postacı, yazar veya tüccar çok çıkar İkizler burçlarından.

Ellerini kullanacakları işler yapmaktan keyif alabilirler: Kendin yap projeleri, maket yapımı veya örgü ya da çeşitli hobilerde maharet gibi.

Akciğerler ve eller hassastır.

ikizler

Marilyn Monroe da bir İkizler Burcu.

YENGEÇ Burcu hakkındaki yazıyı da buradan okuyabilirsiniz.

5
Sending
User Review
3 (1 vote)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.