KOVA BURCU

21 Ocak – 19 Şubat arası doğanlar Kova Burcudur.

KOVA BURCU NASILDIR?

Kova Burcu insanları hem hava grubuna mensup , hem de sabit niteliktedirler. Hümanisttirler. Delilikle dahilik arasında epey bir gidip gelirler Uranüs ün de gazıyla:) Kendileri, herkesin eşit olması gerektiğine inanır, herkesi severler. Ondan birebir ilişkilerde çuvallar bunlar. Herkes özeldir işte daha ne desindir:)

ÖZGÜR VE ÖZGÜN KOVA

Kova Burcu insanı Özgürlüğüne düşkündür ve de özgün düşünürler.

İnsan hakları, sosyal sorumluluk projeleri, insanların hayrına olan her şey ilgilerini çeker.                

Keşfetmek, kurcalamak bu arkadaşların ilgisini çeker. Fırını, radyoyu, çamaşır makinesini son vidasına dek söküp geri takan ve bundan keyif alan Kova burçları vardır, o da olmadı çocukken icat peşinde koşarken başına iş açan bir Kova vardır.

Kovalar her yaşta çılgın , farklı , değişik olabilirler.

Kova Burçlarının açık havada  arkadaşlarla bir organizasyonda olması, bir organizasyon ya da etkinliğe katılması sık yaşadıkları bir durumdur.

Bütünün hayrına, herkesin iyiliği için ki bu 2.si tehlikeli bir sapaktır ve onların da işine yarayacaksa, onlardan duymaya alışık olduğumuz sözlerdir.

Özgürlük ve özgünlük Kova burcu insanını tanımlar.

İnsanlık için çıkarsızca ve çeşitli gruplarla birlikte yardımlaşmayı, hizmet etmeyi deneyimleyecekler ve almadan vermenin hazzını yaşayacakları durumlar çıkacaktır karşılarına bu yaşamda.

Dolaşım sistemi ve ayak bileği, topuk bölgesi hassastır.

kova burcu

kova burcu her türlü uçar:)

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.