MARS AÇILARI

MARS VE DİĞER GEZEGENLER ARASI AÇILAR

Mars, kızıl gezegen Venüs’le mi kavuşum yapmış? Mars, Satürn ile karşıt açıda mı? Yoksa Mars Neptünle  kare mi yapıyor? Uranüs’e karşıt? Sizin Mars’ınız nerede ve neler yapıyor? Enerjinizi doğru kullandığınıza emin misiniz? Birçok uygulamadan, siteden veya bir astrolog yardımıyla kolaylıkla doğum haritanıza ulaşabilir ve potansiyellerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Keyfiniz isterse tabi. Herkesin doğum haritası farklı ve eşsizdir. Kendimizi gerçekleştirebilmek için de harika bir yol göstericidir.

MARS – GÜNEŞ AÇILARI

Mars, Güneş ile kavuşum yaptığında kişinin iddialı, kendinden emin, güçlü, lider karakterde, belki biraz sabırsız, tez canlı, çabuk parlayan bir yapıda olduğunu vurgular. Kişi kendinden emindir de pervasızlığa kaçıyor mudur bu veya o meşhur aniden öfkelendiği bir anda geri dönülemez olaylara sebebiyet veriyor mudur bilinmez, kişinin ruhsal olgunluk seviyesine göre değişir elbette bu cevap. Mars’ın Güneş ile her türlü açısında enerjinin, adrenalinin artacağı da bir gerçektir. Savaşçı, rekabetçi olacaktır kişi. Daha fazlası için GÜNEŞ’İN AÇILARI yazıma da göz atabilirsiniz, linki bıraktım.

MARS – AY AÇILARI

Mars, Ay ile açılandığında kişi, cesur, atak, ani reaksiyon gösteren, pire için yorgan yakan, seri hareket eden bir yapıdadır. Empati yeteneği güçlüdür. Kıskançlık ve öfkeden uzak durmayı öğrenecektir belki ama bu zaman alacaktır. Maddi refahı da gösterebilir. Hırs, onları motive eder, hareket onların ilacıdır. Daha fazlasını okumak isterseniz eğer diye AY’IN AÇILARI linkini de bıraktım.

MARS – MERKÜR AÇILARI

Mars, Merkür ile açılandığında kişi kavgaya yatkındır mı desem dili sivridir mi desem ki ikisinin de gerçekliği vardır az çok. Seri düşünüp seri konuşur. Rekabete, müsabakalara yatkındır. Enerjileri yüksek olduğundan ve hızlı hareketlerinden dolayı sakarlık görülebilir. Söz gümüşse sükut altındır sözünü sık sık hatırlamaları tavsiye edilir. Aklına geleni söylemeleri gereksiz kırgınlık ve kızgınlık yaratabileceğinden piano piano bacaksız diyorum kendilerine:) Az daha okumak isterseniz Merkür açıları yazımın da linkini bırakıyorum: MERKÜR AÇILARI

MARS – VENÜS AÇILARI

Duygusal, coşkulu bir karakter çıkar ortaya. Erken evlilik, tutkuyla başlayıp hayal kırıklığıyla biten ilişkiler sık görülür. Estetik zevki gelişmiştir. Kişi, duygusal yaşamında istikrar sağlamakta zorlansa da, çelişkileri bir türlü bitmese de ileri yaşlarında daha huzurlu olabilecektir. Gerçekten ne istediğinin bilincine varana dek zorlanmaları devam edecektir. Kararlı ve tutarlı olmayı öğrenmelidirler. Burda da VENÜS AÇILARI var.

MARS – JÜPİTER AÇILARI

Egoyu güçlendirir her türlü açısı Mars ve Jüpiter’in. Enerji artmış ve doğru kullanımı şart olmuş gibidir. Riske yatkın bünyeleri başlarına dert açabilir. Coşkulu acelecidirler. Hırslı ve iradeli kişilerdir. İstikrarlı ve dikkatli olmayı öğrenene dek sıkıntılar yaşarlar. İddialı ve karizmatiktirler. Liderlik yetenekleri güçlüdür. 

MARS – SATÜRN AÇILARI

Sabırlı, dirayetli, tutarlı bir kişidir. Sözünün eri, dakik, becerikli ve dirençlidir. Kindar mı desem canını acıtanın canını yakar mı desem az bir gaddarlık mevcuttur kendilerine ve çevrelerine karşı. Kafasına koyduğunu yapan ve bunun için önüne çıkan her türlü engeli kaldıran yapıdadır. Sinirlenmeleri pek kolay değildir ve sinirlendiklerinde ise yıkıcı olabilirler. Kuralcıdırlar. Kendilerine karşı acımasız olup kendilerini de hunharca eleştirdiklerinden başkalarına karşı da pek kolay değildirler. Sakin kalmayı ve affetmeyi öğrendiklerinde işleri kolaylaşacaktır.

MARS – URANÜS AÇILARI

Yaratıcı ve özgür düşünceli kişilerdir. Sinirleri hassastır. Dikkatleri çabuk dağılır. Enerjileri yüksek, algıları güçlü ve hareketleri hızlı ve farklıdır. Düşünmeden konuşup sıklıkla pot kırabilirler. Bünyeleri güçlüdür. Çalışkan, tutkulu ve kendilerini geliştirmekten keyif alırlar. Sıklıkla fikir değiştirmeleri, bir yerde uzun süre duramamaları ve aklına geleni söylemeleri onları zor durumda bırakabilir. Şaşırtmayı ve sürprizleri severler. Yavaşlığa tahammülleri yoktur.

MARS – NEPTÜN AÇILARI

Romantik, coşkulu, idealist kişilerdir. Stabil bir yapıları yoktur. Duygularıyla şekillenen karar alma yetilerinde ufak bir sıkıntı var gibidir. Kendilerine acımayı sever gibidirler ve kendilerine acımalarını gerektirecek durum ve kişileri çekerler bu sebepten hayatlarında. Korkularına sığınmayı vazgeçtiklerinde o naif, empatisi güçlü, sanatçı ve yaratıcı kişilikleri ile parlayacaklardır. İyi bir masal anlatıcısıdırlar, renkli bir hayal güçleri ve ince zevkleri vardır. 

MARS – PLÜTON AÇILARI

Zorlukları ve mücadeleyi seven bir yapıları vardır. İradeleri ve enerjileri güçlüdür. Manipülatif kişilerdir. Motivasyon konusunda iyidirler. Cesur ve azimlidirler. Hırslı, savaşçı ve sonuna kadarcıdırlar. Öfkelerini kontrol etmeyi öğrenmelidirler. Şeffaf değillerdir. Güçlü kişilikleri ve derin  içsel görüleri olmasına rağmen zamanlama ile ilgili sıkıntılar yaşarlar. Yine de hayatta kalma güdüleri gelişmiştir, kolay kolay teslim olmazlar, korkuya bile.

 

 

 

5
Sending
User Review
4 (1 vote)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.