VENÜS BURÇLARDA

Venüs Burçlarda gezerek, yani her burçta ortalama 25 – 35 arası gün geçirerek tamamlar turunu. Venüs burcumuz, değerlerimiz ve sevgi anlayışımız ile de tanımlanabilir. Nasıl sever ? Nasıl değerli hissederiz ? Kıymet verdiklerimiz nelerdir? tadında bulgular sunabileceği gibi finansal durumumuz ya da parayı harcayış şeklimiz ile de ilgilidir. Bir erkek içinse hoşlanabileceği tipte kadınları tanımlar.

VENÜS KOÇ BURCUNDA

Koç gibi sever. Sahiplenici, ateşli ve aceleci bir aşık. Erken yaşlarda tanışır gönül yaralarıyla. Bencildir, ama hatalarından ders çıkarmayı bilir. İnce eleyip sık dokumadan dürtüsel bir şekilde atlar ilişkilere. Yalnızlıktan da keyif alır fakat pek yalnız bırakılmaz. Güçlüdür, gururlu ve tutkuludur, hırsları vardır. Çocuklarla arası iyidir. Gözü karadır. Bir erkekseniz Amazon ruhlu kadınlardan hoşlanıyor olmalısınız. Özgür ruhlu, kendine ait hedef ve hayalleri olan, güçlü ve tutkulu bir kadın size çekici gelecektir.

venüs koç

Venüs Koç burcunda kendini sevmek ve sabırla ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS BOĞA BURCUNDA

Venüs kendi burcunda, yuvadadır Boğa’da. Estetik veya maddi kaynaklara önem veren, konformist bir kişi sayılsa da şıpsevdi değildir ve sevgisi zamanla güçlenir. Fedakar, sabırlı ve sahiplenici bir aşıktır. Finansal konular ilgisini çeker. Damarına basıldığında inadı tutanlardandır. Fevri değildir, ağırdan alır, zamana yayar. Bir erkekseniz dişi kadınlardan hoşlanıyor olmalısınız, estetik zevklerinizle uyuşan. İlk görünüşün üzerinizde bıraktığı etki önemlidir.

venüs boğa

Venüs Boğa burcunda sahip olduklarımız ve değer yargılarımız ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS İKİZLER BURCUNDA

Sosyaldir, yoğundur, sempatiktir ve ayaküstü sohbetlere bayılır. Hep gülümser, durmayan zihniyle baş etmenin yoludur belki. Zeka oyunlarına, kitaplara, sohbetlere, sosyal medyaya zaman ayırmayı sever. İki ilişkiyi aynı anda yürütebilir veya aynı anda iki kişiyi sevebilir, hiçbiri olmasa da kararsızlıklar, gelgitler yaşarlar sık sık. Çabuk dikkati dağılır ve bazen fazla konuşur. Dilinin kemiği yoktur. Kinci değildir. Hep meşguldür, okumak, yazmak, konuşmak severek yaptıklarıdır. Karşısındaki kişiden fizikselden ziyade zihinsel ve entellektüel olarak etkilenmesi gerekir bir ilişkiye başlayabilmesi için. Bir erkekseniz birlikte sıkılmadan uzun sohbetler edeceğiniz, güler yüzlü bir kadın size çekici gelecektir.

venüs ikizler

Venüs İkizler burcunda kararlı olmak ve zihnimizi odaklamak ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS YENGEÇ BURCUNDA

Huzura ve güvenliğe önem verir. Duygularını pek belli etmez güvenebileceğinden emin olana kadar. Konforuna önem verir, şakacıdır ve evde vakit geçirmekten keyif alır. Yemekler yapmak, hobisiyle ilgilenmek ya da her ne yapmaktan hoşlanıyorsa toplum içinde değil de evin içinde yapmak hoşuna gider. Anılarına sadık ve vefakardır. Güven duygusunu kazandıktan sonra eğlenceli ve romantik kişiliğiyle sizi şaşırtır. Bir erkekseniz anaç kadınlardan hoşlanıyor olmalısınız. Sakin ve şefkatli bir kadının size iyi geleceğini düşünürünüz.

Venüs yengeç burcunda güvenlik ve şefkat ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS ASLAN BURCUNDA

Aslan gibi sever. Gururlu ve ihtişamlı bir aşıktır. İlgi odağı olmaktan hoşlandığı gibi abartılı jestlere de sempatisi vardır. Bütün o gösterişin altında küçücük bir çocuk vardır çok yakınlarının bildiği, beni sevin diye bağıran bir çocuk. Coşkusuyla dikkat çeker. Tutkuyla sever, egosu zarar görmediği sürece devam eder, itibarının zedelenmesi en korktuğudur. Otoriterdir. Bir erkekseniz kralsınız zaten size göre kraliçenizi bulup sarayınıza yerleşmelisiniz, olmadı evinizi saraya çevirecek birini bulmalısınız.

venüs aslan

Venüs Aslan burcunda ego ve gurur ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS BAŞAK BURCUNDA

Seçici, dikkatli ve titizdir. İlişkilerini de özenle seçmeye çalışsa da pek de başarılı oldukları söylenemez. Şıpsevdi değillerdir ve sık ilişki yaşamazlar. Yalnızlıklarına özen gösterirler. Armudun sapı, üzümün çöpü durumunu yaşarlar sık sık. Duygularını çok rahat ifade edemezler. Kuruntucu bir yapıları vardır. Karşısındaki kişiye hissettirmeden saç ve tırnak kontrolünde ustalaşmışlardır. Hesapçı bir yapıları olsa da dürüsttürler. Utangaçlıklarını gizlemek için konuşurlar oldukça. Bir erkekseniz kişisel hijyeni önemseyen, titiz ve başarılı kadınlar ilginizi çeker.

venüs başak

Venüs Başak burcunda empati kurmak ve mükemmellik düşüncesi ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS TERAZİ BURCUNDA

Uyumlu ve hoşgörülüdür. Hatta uyum konusundaki onulmaz ihtirası yüzünden yaşar problemlerini çoğunlukla. Halının altına süpürme taktikleri ile tabi ki. Kavga etmek en korktuklarıdır. Bir sorun yoktur ki olsa da yoktur olmasa da yoktur işte. Sorunlara gözünü kapamanın onu yok edeceğini düşünen fantastik kişilerdir. Venüs yine kendi burcunda ve rahattır. Estetik duyguları gelişmiştir. İştahları da sağlamdır.  Bir erkekseniz göz zevkinize hitap eden, balık eti kadınlar ilginizi çekecektir.

venüs terazi

Venüs Terazi’ de uyum ve güzellik anlayışı ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS AKREP BURCUNDA

Unutma unutulanlar unutanların unuttuklarını asla unutmazlar. Böyle bir söz vardı, kesin bir Venüs akrep’ in işi. Unutmazlar arkadaş. Sahiplenici, kıskanç ve tutkulu aşıklardır. Sezgileri güçlüdür. Birinden hoşlanmamışsa bir sebepten o iş olmaz. Canı acırsa misliyle acıtır, tabi yeterince gelişmemiş bir kişilikse. Affetmek ve unutmakla ilgili sıkıntıları olsa da güçlüdürler, duygularını gizlemeyi iyi bilirler. Kolay kolay vazgeçmezler, derin yaşarlar duygularını. Yüzeysel ilişkiler pek ilgilerini çekmez, derin yaşarlar duygularını. Bir erkekseniz ateşli ve hırslı kadınlar ilginizi çekecektir.

venüs akrep

Venüs Akrep burcunda unutmak ve affetmek ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS YAY BURCUNDA

Gezmeyi, eğlenmeyi, öğrenmeyi, yeni insanlar tanımayı seven bir kişidir. Yol arkadaşlığından keyif alır. Sohbet etmek, moral veren konuşmalar yapmak, ortamı keyiflendirmek en sık yaptıklarındandır. Derin ilişkiler yaşamakta zorlansalar ve tercihlerinden hiç emin olamasalar da çocuksu kişilerdir, onlara kızmak pek mümkün değildir. Oyun oynamayı, macerayı severler. Bir erkekseniz sempatik, hoşgörülü ve öğrenmeye açık kadınlar ilginizi çekecektir.

venüs yay

Venüs Yay burcunda macera ve eğitim ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS OĞLAK BURCUNDA

Sabırlı, ağırbaşlı, dikkatli kişilerdir. Karamsar yönleri sevgiye bakışlarında da kendini gösterse de saygılı ve kararlı duruşları kendilerine itibar getirir. Sadık bir sevgilidir ve düşünceli. Küçük huysuzlukları ve günlük rutinleri vardır. Aralarında yaş farkı bulunan ilişkiler yaşarlar güvence ihtiyacından kaynaklanan. Partnerleri ya çok gençtir ya da kendinden yaşça oldukça büyük. İlişkilerindeki en temel ihtiyacı güvendir. Bir erkekseniz, olgun veya ağırbaşlı kadınları çekici buluyor olmalısınız.

venüs oğlak

Venüs Oğlak burcunda sebat ve samimiyet ile ilgili fırsatlar sunar.

VENÜS KOVA BURCUNDA

Romantik değillerdir. Kafa yapısının uyduğu herhangi biriyle ilişki yaşayabilirler. Aslolan arkadaşlık, eğlenmek ve paylaşmaktır. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Sürprizleri, şaşırtmayı severler. Bir anda çılgınlık yapası gelir, sürprizli, keyifli kişilerdir. Değişiklikten kaçınmazlar, görünüşleri veya kararlarıyla şaşkınlık yaratabilirler. Bir erkekseniz kafa yapınızın uyuştuğu herhangi bir kadınla evlenirsiniz ya da evlenmezsiniz, sizin sağınız solunuz belli olmaz.

venüs kova

Venüs Kova burcunda iken alışılmadık, farklı fırsatlar sunar, özellikle kollektif anlamda.

VENÜS BALIK BURCUNDA

Venüs yelkenleri suya indirir Balık burcunda. Aşka aşık bir kişidir. Merhametli, sevecen ve romantiktir. Düşlerde yaşar, yaşatır. Sezgileri güçlü olsa da merhameti yüzünden başının ağrıdığı çoktur. Çok kolay inanır, çok kolay aşık olur, çok kolay soğur ve çok geçmeden aynı yoğunlukta bir başkasına aşık olur. Sorumluluk pek ilgilerini çekmez. Aşk’ın sarhoşluğunu yaşamak ister her daim, acısını çeker bir nefeste, bağımlısıdır Aşk’ın. Çok sever, çok acı çeker, çok gözyaşı döker ve bunlar hep bir sonrakinin ön provasıdır. Kendisini sevmeyi öğrenene kadar bu döngü kırılmayacaktır. Fedakarlık düşünmeden yaptıkları bir eylemdir. Odaklanmayı başarabilirlerse değerli sanat eserleri üretebilirler. Hayal güçleri oldukça gelişmiştir. Bir erkekseniz romantik, naif bir kadın sizin ilginizi çekecektir.

venüs balık

Venüs Balık burcunda hayal ve aldanış ile ilgili fırsatlar sunar.

 

 

 

 

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

No Responses

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.