YENGEÇ BURCU

22 Haziran – 22 Temmuz arası doğanlar YENGEÇ Burcudur.

YENGEÇ BURCU NASILDIR?

Sevecen, şefkatli, hassas ve huzursuz. Yengeç burcunu tanımlayan kelimeler bunlar. Annelik, sıcak yuva, misafirperverlik, onlara dokunan kelimelerdir. Köklerine, geçmişine değer verirler. Kadınları anaç, erkekleri de korumacı olur. Su grubu ve öncüdür yengeçler. Yöneticileri  Ay dır.

Küçük dokunuşlarla bulundukları her yeri ev konforuna getirebilirler kısa sürede. Gelişmiş bir mizah duyguları vardır.

ALINGAN YENGEÇ

Hassaslık ve alınganlık zayıf noktalarıdır Yengeç burçlarının. Ne mi yaparlar? Kabuklarına çekilir sessizce düşünürler bir süre, size düşen sabırla ve şefkatle beklemektir. Onlar küsüp kabuklarına çekildiğinde sürenin ne kadar oluğu önemli değildir, 40 kat kapı da kapatmış, yetmemiş 40 da kilit vurmuşlardır kör kapılara. Geçer efendim, geçer, sonra her şey normale döner, komiklikler falan:)

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ

YENGEÇ VE SU

Yengeçler size sesleniyorum : Ortamın enerjisini sünger gibi emerek ortamı rahatlatmak iyi hoş da sonrasında size zarar vermemesi için, rahatlamanın yolunu bulmalı ve sık sık deniz kenarına atmalısınız kendinizi, onu yapamıyorsanız deniz sesi dinleyeceğiniz müzikler veya su sesi size şifa olacaktır.     

ANNELİK VE YENGEÇ

Anne ve annelik ile ilgili sıkıntılı anılarınız olabilir, sevginizi ifade ettiğiniz şekle ve karşı tarafın kendini ifade etmesini engelleyip engellemediğinize dikkat edin. Bu hayatta duygularınızı ifade ediş şeklinizle ilgili deneyimler yaşamanız muhtemeldir bu yaşamınızda.

Göğüs bölgesi ve Mide hassastır. Üzüldüklerinde içlerine atmasalar mesela, kendi kendilerini yemeseler, evhamlanmasalar bu kadar, paylaşsalar güvendikleri birisiyle harika bir iyilik yapmış olurlar kendilerine, paylaşamıyorlarsa yazmaları şiddetle önerilir.

İsterseniz buradan Aslan burcu’ na da bir göz atabilirsiniz. Sevgiler.

Frida Kahlo da bir YENGEÇ Burcu.

5
Sending
User Review
1 (1 vote)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.